Fotowoltaika Konin

Nasza oferta

Montaż paneli fotowoltaicznych przyczyni się do zmniejszenia rachunków za prąd. Nasza firma świadczy usługi w mieście Konin i w okolicznych miastach!

W dzisiejszych czasach królują urządzenia elektryczne takie jak telewizor, laptopy, komputery, czy inne sprzęty użytku domowego. Generują one niestety duże rachunki za prąd co z pewnością daje się odczuć podczas opłacania rachunków za prąd. W tym przypadku z pomocą przychodzą panele fotowoltaiczne!

JAK DZIAŁAJĄ PANELE FOTOWOLTAICZNE?

Energia elektryczna tworzona jest dzięki zjawisku, które nazywane jest efektem fotowoltaicznym. Polega to na wytworzeniu siły elektromotorycznej w półprzewodniku, dzięki czemu możliwe jest produkowanie energii elektrycznej. Podsumowując to zjawisko – energia słoneczne zostaje przetworzona w prąd stały, do czego dochodzi w ogniwach fotowoltaicznych, które zawarte są w panelach fotowoltaicznych.

DOTACJA NA FOTOWOLTAIKĘ – 5 000 ZŁ!

Ruszył program MÓJ PRĄD, dzięki któremu 200 000 gospodarstw ma skorzystać z dofinansowania na przydomową elektrownię słoneczną. Dzięki temu możesz zyskać 5 000zł, które obniży finalny koszt instalacji fotowoltaicznej.

it home

ZALETY PANELI FOTOWOLTAICZNYCH:

  • niższe rachunki za prąd,
  • bezpieczeństwo środowiska naturalnego,
  • niezależność energetyczna,
  • możliwość odsprzedania nadmiaru energii dostawcy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Facebook
×
Chcesz porozmawiać o ofercie? Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.